| Aradului_Utistu_1998 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Mai exact de niste site-uri de pot cumpara cadou iubitei mele. Sau niste idei. Ce as putea face sau cumpara. De exemplu mai nou ii place fotbalul. Am dus-o la un meci la UTA si a fost surprinsa de ce a vazut. Ii mai place ciclismul, sa se dea cu rolele si multe altele. Cel mai simplu ca sa nu va incurc ar fi sa imi dati niste site-uri. Multumesc si astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| JetBlueJet a răspuns:

*Poti sa ii iei o pernuta in forma de inima cu poza voastra pe ea.
big grin

| Aradului_Utistu_1998 explică (pentru JetBlueJet):

I-am facut cadou o pernuta in forma de inima cu poza noastra inca din vara happy