| AnneV a întrebat:

Salut am nevoie de un cadou prietenului meu, suntem impreuna de deja 5 luni si totusi vreau ceva singura cu manuta mea sa ii fac dar nu stiu ce anume.
Astept raspuns pina pe data de 17 august! Urgent!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa-i un tort cu manuta ta. Daca nu stii, cumpara-i un tort cu manuta ta.

| dana1407 a răspuns:

Pai, daca ai rabdare si putina pricepere, uita-te pe net la origami, ceva cutiute sau ce consideri tu. Daca alegi sa ii faci cutiuta pune in ea biletele pe care sa scrii, eu stiu, motive pentru care-l iubesti. Na, o idee.