| AnneV a întrebat:

Salut am nevoie de un cadou prietenului meu, suntem impreuna de deja 5 luni si totusi vreau ceva singura cu manuta mea sa ii fac dar nu stiu ce anume.

Astept raspuns pina pe data de 17 august! Urgent!

1 răspuns:
| kittykatty20 a răspuns:

Ai putea sa faci un album de poze cu tine si cu el, cu cele mai frumoase poze ale voastre. Sau poti sa le pui pe un cd si sa adaugi si muzica si sa faci un filmulet. Gandeste te la ce ii place. Daca ii place sportul ai putea sa il duci la un meci sau ceva. Oricum, tu il cunosti, noi nu, daca tu nu stii ce i ar placea, noi cu atat mai putin.