| EpifanovRadu a întrebat:

Am o întrebare, pot avea probleme din cauza ca am o relație cu o fata araboaica musulmanca? Eu am 16 ani si ea 15, suntem împreună de 3 zile dar părinții ei nu știu de chestia asta. Am auzit ca pot avea probleme mari, am nevoie de ajutor, mulțumesc mult

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca parintii ei sunt de treaba si voi va iubiti... nu ar trebui sa fie probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca daca stia ca intra in probleme, nu se baga la relatie.

| EpifanovRadu explică (pentru anonim_4396):

Are doar 15 ani...

| Anuket a răspuns:

Fata ar fi cea mai în măsură să te lămurească, trebuie să știe după ce reguli se dictează părinții ei.