| faneoxford a întrebat:

Salut, as dori sa mă ajutați cu ceva. Acum 2 luni am văzut pe Instagram o fata după care sunt topit după ea și într-o zi niste prieteni mi-au luat telefonul și eu crezând că se uitau la ceva pe YouTube și când colo ce sa vezi, ea era cu cineva la momentul respectiv și tot ii dădeau mesaje că eu sunt mai bun decât el și o înjurau. Eu am văzut pe Instagram acum câteva zile că ea s-a despărțit de iubitul ei și mi-am zis să îmi incerc norocul dar ea s-a supărat rău pe mine și vreau să îmi cer scuze pentru tot ce s-a întâmplat. Ce îmi recomandați sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Spune-i adevarul!

| faneoxford explică (pentru Andreeush):

Da,dar nu vrea sa îmi răspundă dar aștept să îmi răspundă

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Sa ti ceri scuze in numele lor, dar sa i spui ca e si vina ta ca ai lasat telefonul. Asuma ti vina. O sa i placa laughing