| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa merg la un liceu la profil sportiv si imi e teama ca parintii mei nu ma vor lasa tinand cont ca am note foarte bune la scoala si poate ei vor sa ma duca la alt liceu! cum sa ii conving daca nu vor vrea? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Eu ca sa imi conving parinti ca sa ma lase sa fac ceva ii bat la cap pana ma lasa sa fac acel lucru.
La mine merge de fiecare data rolling on the floor
Poti incerca si tu, poate merge.

| Kleb a răspuns (pentru ovidiu123432):

Mersi de sfat laughing

| Kleb a răspuns:

Hai ca nu a mai fost nevoie de sfaturile voastre ca au acceptat din prima laughing multumesc frumos oricum :*