| Senzual a întrebat:

Salut.As vrea si eu sa stiu daca pot sa imi schimb la windows (XP sp3) imaginile alea care cind aprind pc dupa ce se incarca windowsul unde scrie WELCOMe (1) si cind il sting (2)

Daca se poate de schimbat imaginilea alea...si sunetul care se aude la pornirea/stingereal pc`ului, as vrea sa imi spuneti cum.

Ms anticipat.

3 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Ai nevoie de LogonStudio_public pentru a schimba imaginea de login si logout il aflii pe google

| elena_8685 a răspuns:

Pai nu cred ca se poate.mai degraba iti downloadezi un alt aspect pentru xp happy ex. poti face din xp vista sau windows 7 etc. adica sa arate asa. eu am incercat si merge tongue ii mai fain big grin

| Senzual explică:

Mersi mult. dar mie imi place cum arata al meu.doar ca cind il aprind/sting pc`ul nu arata o imagine windows cu natura ceva si emblema windows... dar arata poza asta http://img181.imageshack.us/img181/3888/95563772.jpg
am pus`o pe desktop.sa ti-o arat. dar de fapt am alta.

Deci cind aprind/sting pc imi apare poza asta de culoare NASPA si pe linga ea o melodie despre caini pe rusa. Daca as putea sa schimb acestea ar fie bine.