| adrianfelea a întrebat:

Salut.Bai fratilor, deci am si eu o mica mare problema.Cand am intrat in clasa a9a imi placea de o fata cam pana in luna aprilie.In tot timpul asta cat imi placea de ea, ea era in relatii cu alti baieti.Prin ianuarie a inceput sa-mi zica ca ma place, dar ea era intr-o relatie cu un baiat.Ma certam cu ea din cauza ca ea era geloasa(n-am fost deloc cu ea)Ma placea mult,stiu asta. Apoi prin luna aprilie am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si ea mi-a zis,,Da, dar sa nu afle nimeni" iar eu din momentul ala i-am spus ca nu mai vreau nimic si gata.Si de atunci nu ne-am mai vorbit deloc.La scoala o mai vad din cand in cand ca se uita la mine.Acum ce sa fac? Ajutati-ma putin, va rog!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic. Fetei asteia ii cam place sa ridice coada si diversitatea ce vine pe sub coada, daca ma intelegi.

| xCaRBoNN69 a răspuns:

Frate, schimba-ti atitudinea.Fii rezervat.Nu sta după nimeni.Ea vrea sa știe ca poate sa te aibă la degetul mic când vrea.Iti dau câteva sfaturi:
1)Învață sa fii puțin arogant.
2)Nu te limita la o varianta mai proasta ca nu ai reușit sa ai una buna.
3)Nu spune niciodată la o fata ca o placi, învață sa creezi atracție, sa te dorească ea.
4)Când intrii intr-o relație NU fii gelos și posesiv, așa ii arați ca ti-e teama sa o pierzi din cauza ca nu ești destul de bun pentru ea.Fii când cald, când rece cu ea.
Sper ca te-am ajutat

| adrianfelea explică (pentru xCaRBoNN69):

Pai merita sa fiu cu ea impreuna acum?