| Stephan98 a întrebat:

Salut/Buna TPU sper sa nu va radeti de ce o sa va zic mai jos laughing Acum cateva zile ma uitam la un film cu lupi.
Dupa ce s-a terminat filmul m-am pus in pat sa dorm.
Am adormit si am visat ca eram la o aniversare de-a unei familii si la familia respectiva am vazut ca au niste lupi in ceva custi parca, erau aproximatv 5 sau 3 lupi, eu m-am dus langa cusca si pur si simplu ma uitam la ei si voiam sa ii ating l-am atins pe unu iar unul dintre ei a inceput sa ma linga pe mana laughing l-am tot mangaiat etc etc. a trebuit sa ma duc la masa si el tot plangea dupa mine e ca si cum las fii crescut de mic si ne-am fii cunoscut de o viata cv de genul ca si cum ar fi fost al meu. Dupa ma tot jucam cu el pe cand m-am trezit.
Ce poate sa insemne asta? Este normal sa visez asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AkiiiXd a răspuns:

E perfect normal, inseamna ca ai fost foarte atent la acel film si erai intr-o stare profunda [nimic nu iti putea distrage atentia] de aceea ai visat tot lupi.
Cand visezi lupi inseamna dusmanie/ dusmani.
sper ca te-am ajutat happy funda? puppy dog eyes

| Stephan98 explică (pentru AkiiiXd):

Ti-as da tie funda dar nu ma lasa dar nu inteleg dc straight face

| AkiiiXd a răspuns (pentru Stephan98):

E ok. poate mai tarziu sau nu stiu, las-o asa. sad

4 răspunsuri:
| Lavii007 a răspuns:

E normal, mai ales ca ai vazut filmul. De multe ori visam ceva despre care stim, ce ne-a ramas in memorie.

| Cartoffffu a răspuns:

Eu zic ca e normal...si eu visez uneori multe vise ciudate care apoi mi se par ca nu au sens.