| RealKing01 a întrebat:

CASA MEA e bântuita când ma pun in pat si încerc sa dorm,aud sunete si respirația fantomei ziua si noaptea. Am avut si un vis cand dormeam, eram tot in același pat in care eram si nu ma puteam trezi din visul in care eram, " distrugerea imperiului " am auzit, dupa care m-am trezit.
De mutat nu pot sa ma mut.
Funda!

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si a mea. Am numai fantome care cheltuiesc banii. Ale dracului nici una nu vine cu bani! Nesimtitele! Da' a zis medicul ca sa folosesc ceva medicamente contra fantomelor. Mergi si tu la un psihiatru. Te poate ajuta.

| AvalohAlyn a răspuns:

Vorbeste cu un preot sa faca o sfestanie, sa sfinteasca casa si sa rosteasca niste rugaciuni. Poate functiona.Asta daca nu e halucinatie de-a ta.Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiam ca fantomele respiră. Numai oamenii vii respiră.

| RealKing01 explică (pentru darrio2007):

WTF iar mi s-a întâmplat iar, de data asta când ma jucam FIFA ii auzeam respirația, chiar lângă mine era!

| RoCkKiD a răspuns:

Ai nevoie de geamuri mai bine izolate si putin realism. Daca nu se opresc cosmarurile incearca sa vizitezi un medic deoarece aia pare singura ta problema.

PS: Ai observat cum numarul de posedati printre atei e 0? la fel si cu fantomele.

| RAY a răspuns:

Isi recomand niste doc, acolo sunt si rezolvari
http://documentare-online-subtitrate.blogspot.ro/......zirea.html
multe bafta

| Violleta2022 a răspuns:

Daca casa ta este bantuita NUMAI cand te pui tu in pat sa dormi, inseamna ca ai nevoie sa consulti un psihiatru, pentru ca, ti se pare si ai nevoie de un medic specialist, ca sa te ajute sa treci peste asta.

| RealKing01 explică (pentru Violleta2022):

Nu am halucinații, le aud respirația când sunt singur in casă, si chiar cand sunt singur acasa, si nu sunt nici posedat, credeti-ma

| Crackman a răspuns:

Da o festaniewinking(

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Esti singur in casa? Mai are si altcineva aceleasi senzatii? Daca doar tu, poate fi doar o problema a ta.

| gabriielaaa a răspuns:

Daca crezi in fatome mergi la biserica, roaga popa sa sfiteasca, casa roaga-te desi eu cred ca esti tu speriat/speriata de ceva si iti imaginezi lucruri ciudate nu te uita la filme horor.