| AndreiMadalin69420 a întrebat:

Salut, ce sa fac daca nu ma pot abtine la ore sa nu rad? Am doi colegi in clasa care fac panarama la unele ore si nu ma pot abtine. Diriginta mi-a spus ca e posibil sa imi scada nota la purtare.

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai si de ce nu zici la diriga "aia fac panarama si aia e, straneste asta la unii rasul, faceti cumva sa nu mai faca ei panarama si apoi nu mai rad nici eu, e ceva ce nu pot controla si multi nu pot controla".

Asta e un dialog inteligent. Explica-i ca e aiurea sa-ti scada tie nota la purtare, sa le scada alora.
Daca nu era nimic in clasa si radeai, atunci erai de vina.

| Hyperion7 a răspuns:

Te muti mai in față și nu le dai atenție.

| anonim3248 a răspuns:

Te muți cu o bancă în fața lor și când fac circ tu te ciupești de burtă ca să nu râzi.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreidragomir88 a răspuns:

Cand te mai fac sa razi te ridici in picioare si iti dai oantaloni jos si te caci pe masa lor! trebuie sa le arati ca esti mai puternic