| MadalinT00 a întrebat:

Daca o fata se intereseaza de mai multe ori daca sunt bine inseamna ca ma place? In aceasta saptamana am avut niste probleme de sanatate si nu stiu ce sa cred.Credeti ca doar s-a ingrijorat pentru mine sau sunt eu absurd si cred ca ma place?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate doar si-a facut griji, asta neinsemnand neaparat ca te place.

| Lioana a răspuns:

Nu inseamna nimic. E o fata mai grijulie, dar nu e exclusa posibilitatea sa te si placa.

| AliTheo18 a răspuns:

Daca a fost de mai multe ori, este posibil sa te placa, dar depinde de relatia pe care o aveti, daca voi deja aveti o relatie strict de prietenie, adica daca tu stii chestia asta si ca nu ar putea sa te placa, daca stii ca are iubit, dar pana la urma oare dc nu ti-a dat ea mesaj tie, fara sa intrebe pe altii. Trebuie mai multe semne sa te placa, deci ochii in patru!

| MadalinT00 explică (pentru AliTheo18):

Are deja un iubit, dar inainte sa se ingrijoreze de aceste probleme legate de sanatatea mea eu am mai auzit ca ma place si de asta imi pun niste semne de intrebare.

| AliTheo18 a răspuns (pentru MadalinT00):

Daca are iubit nu stiu ce sa zic, este posibil sa aiba sentimente pentru tine, pe langa acel baiat, dar nu iti poate arata. Cel mai bine tu poti stiu dupa comportamentul ei fata de tine, in general. Eu te cred, dar in timp doar tu poti sa-ti dai seama de asta.

| LaurGeorgeP a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca te place, poate este o fata buna care tine la colegii ei, si care vrea sa fie interesata, insa pot fi si cazuri in care te place. Depinde si de contexte etc.