| 0987650 a întrebat:

Salut! De ceva zile am observat pe penisul meu si pe scrot niste umflaturi si am ajuns sa inteleg dupa propriile mele investigatii ca am puncte frodyce... Si as vrea sa stiu daca ati mai avut si cum le-ati tratat. Multumesc! Tin sa mentionez ca am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| razvan2009piticu a răspuns:

Dca sunt pe toata suprafata penisului si sunt ca niste cosuri f mici nu ar trebui sa te ingrijorzi. Sunt glandele sebacee sau radaciniile firului de par ( daca ai )

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oi fii avand scabie (raie) sau paduchi genitali.
Vezi ca se gasesc creme la farmacie pentru asta.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Sigur nu e variola maimuței?

| 0987650 explică (pentru MihaiSpeedster):

Nu ca nu ma manca sau irita