| Anastasiavvv a întrebat:

Este un lucru ce ma macina mult. Cred ca sunt bisexuala. Adica:
1.Cand eram mica atractia de acelasi gen se manifesta prin prietenie. Adica voiam sa prietenesc foooooarte mult cu acea fata.
2.Cand merg pe strada nu ma uit in genul ala doar la baieti, dar si la fete...mai mult la fete.
3.Cand am ascultat melodia"I kissed a girl"nu m-am simtit ciudat sau ceva, adica imi placea ideea de a saruta o fata.
Etc...
Spuneti-mi parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

S-ar putea sa fie o curiozitate si o atractie estetica nu una neaparat sexuala. Daca intr-adevar esti bisexuala nu e nici un fel de problema, foarte multe persoane sunt dar prefera sa se ascunda sau sa aiba numai relatii cu sexul opus fiindca e mai comod din punct de vedere social.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Câți ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yax.

| aimullah123 a răspuns:

Am vorbit cu mai multe persoane bisexuale iar majoritatea stiau foarte clar ca sunt asa. Ba mai mult, o persoana bisexuala cauta filme pentru adulti si homo, nu numai hetero. Daca ai fi bisexuala cred ca ti-ai da seama. Sincer eu nu cred ca esti bisexuala. Cred ca e doar o chestie trecatoare. Poate exista ceva in trecutul tau care te face sa crezi ca esti bisexuala dar de fapt nu esti. Cine stie...

| Anastasiavvv explică (pentru aimullah123):

Nu vreau sa par dezgustatoare, dar am cautat filme pentru adulti homo.

| Scarbo a răspuns:

Daca mancarea preferata este pestele e posibil sa fii.