| CosmiinTezeu a întrebat:

Salut, la inceput cand am intrat pe acest site am zis ca nu o sa fiu genul de persoana care sa puna intrebari altor persoane, ci doar sa rapsund la intrebari dar totusi am nevoie de o lamurire. Incerc sa inregistrez voce pe negativ si nu imi iasa nici cum, am incercat cu abdobe si cu reaper, aveti alte idee? Aceste programe inregistreaza vocea dar in timpul in care zic ceva imi opreste negativul si imi lasa doar vocea big grin Stie cineva alt program usor de folosit care sa aiba succes?

2 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Incearca virtual dj, din ce-mi aduc aminte functiona. happy

| CosmiinTezeu explică:

Din cate stiu virtual dj nu inregistreaza voce pe negativ, poti doar sa remixezi putin piesa. Am sa ma interesez.