| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toata lumea vreau sa spun un lucru care ma derajeaza de la un timp destul de lung toata lumea imi spune ca sunt un baiat urat si cand ma refer la toata lumea nu ma refer la membri familiei ci la cologei de clasa mai bine zis, e adevarat ca sunt un baiat mai mic de statura si slbut dar nu-mi place cand mi se zice asta si ii urasc pe acele persoane si le dau dreptate deoarece cand privesc atent in oglinda ma simt urat pana si fata de care imi place foarte mult a zis asta o data si nu mai suport sa rada alti de mine si sa fiu cel mai urat dintre toti dati un sfat va rog din tot sufletul! Sper ca voi sa ma intelegeti ce vreau sa zic...

Răspuns Câştigător
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Sa nu iti pese ce cred alti, tu sa mergi cu capul sus si sa nu iti pese ca vad ca tie iti pasa de ce zic ei ei mai mult fac ca sa te raneasca asa daca vad ca nu ii bagi in seama si nu le dai importanta o sa inceteze, trateazai cu indiferenta.Ia si ai mai multa incredere in tine si sa nu iti pese de nimic ca in ziua de azi prietenia nu e cel mai bun lucru.happy Sper ca te-am ajutat
Funda?

4 răspunsuri:
| iDizzySmile a răspuns:

Uite,
nu stiu cum e dar incerc sa te inteleg stii si tu nu ii lua in seama pe copiii de la scoala pentru ca acestia pot fi rai si in plus acesta nu e un defect... oricum vei creste nu`ti fa probleme, gandeste`te ca si tu esti special in felul tau...iar cine nu te place ---->bye bye! daca ceilalti vad ca nu iti pasa de ei o sa se plictiseasca si o sa te lase in pace de in concluzie totul tine de morala:]

| RetardedRacoons a răspuns:

Foloseste virgula, uratule!

| anchypanchy a răspuns:

Nu ai de ce sa te superi din cauza comentariilor rautacioase, trebuie sa ii ignori pe toti cei care nu te respecta indeajuns. Tot ce trebuie sa faci este ca, atunci cand te uiti in oglinda sa te concentrezi pe trasaturile frumoase si sa-ti adresezi o incurajare (convingatoare). In definitiv, toti trecem prin niste schimbari atat de atitudine cat si de aspect. Cat despre fata de care iti place, nu merita atentia ta daca nu stie ce inseamna "a accepta".