| Stefan092 a întrebat:

Salut! M-am intalnit cu niste prieteni si mai era o fata pe care nu o cunosteam. Ne-am oprit la un bloc sa fumam si cand am pus-o sa ma sune sa vad daca suna m-a trecut ''Cretzul" cu inima. Si cand eram langa ea observam ca isi musca buza, cand radea se uita la mine. Chestia nasoala este ca are iubit. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rexxha a răspuns:

Te place. Nu contează dacă are iubit, eu zic sa încerci, te dai la ea subtil, nu ca bădăranii aia, îi arati ca o placi, zâmbește-i mereu și uita-te odată in ochii ei mai mult, apoi încearcă sa o săruți asta doar dacă vezi ca și ea se uita și dacă simți ca e momentul potrivit. S-ar putea sa te refuze din moment ce are iubit, dar nu te da bătut, dacă o placi mai încerci. Pana la sărut poți încerca sa o chemi și sa ieșiți mai des afara, întâi cu prietenii, apoi doar voi doi, te apropii ușor ușor de ea și ii dai semnale ca o placi. Fetele simt imediat semnalele astea deci dacă te place și ea ( ceea ce eu cred ca este evident ) o sa meargă happy succes!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi și pe restul cum îi avea trecuți? poate așa pune ea inimioare la contacte sau îi ești tu mai simpatic

| UnDiavol a răspuns:

Evită gloanțele

Așteaptă iubirea Adevărată
unde nu exista iubirea Adevărată nu exista nimic

| alexalx1234 a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu există iubire adevărată în ziua de azi

| UnDiavol a răspuns (pentru alexalx1234):

Exista și tot restul vieți mele va exista doar pentru ia din toată inima mea și tot Sufletul meu pentru tot restul vieții mele pentru Absolut nimeni Alcineva doar pentru ia fericirea ei sănătatea ei siguranța ei este Absolut totul pentru mine
Absolut orice s-ar întâmpla doar ia poa sa aiba infinite greșeli poa sa aiba infinite defecte Numi pasa un singur gram unul singur nu-mi pasa este perfectă și in tot deuna va rămâne perfecta in inima mea in sufletul meu in memoria mea pentru tot restul vieți mele

Iubirea Adevărat exista pentru cine iubește cu adevărată din tot sufletul și toată inima

| alexalx1234 a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu există iubire adevărată pentru toată lumea. Mulți oameni sunt destinați să fie singuri toată viața.

| UnDiavol a răspuns (pentru alexalx1234):

Ia pentru tot deauna in veci altcineva nu va exista doar ia pentru tot restul vieți mele Absolut orice s-ar întâmpla doar ia