| abdreibrotube a întrebat:

Salut,nu sunt bata la matematica sau la romana dar avand in vedere nefericita situatie in care ne aflam as cam avea nevoie de prieteni de a11a de preferat cu care sa comunic despre bac =)).
Facebookul meu >>> https://www.facebook.com/Anonymescu.Andrei
Nu prea folosesc facebookul dar incerc sa imi fac prieteni ca sa iau bacul anul viitor cu o nota maricica. P.s multa sanatate ....si daca doriti sa imi recomandati un grup de teme sau ceva pe Facebook as fi foarte recunoscator...sanatate si numai bine.

1 răspuns:
| IoanaMaria12345678910 a răspuns:

La ce materii dai bacul?