| BaietelulFericit a întrebat:

Salut, sunt nou si vreau sa pun o intrebare despre par : Eu in vara trecuta ma dadeam cu placa pe par in fiecare zii (in 2011) si acum m-am si vopsit inainte sa incepem scoala negru-albastru si eu eram blond. Dar acum mi se vede pielea capului, cand aveam parul blond nu se vedea, de ce? ca scalpul este alb si parul negru? si totusi imi cadea parul inainte, dar acum nu prea imi mai cade pentru ca am aplicat niste tratamente (usturoi,mar, gaz si altele)

Răspuns Câştigător
| keshaYRY a răspuns:

Daca ai parul brunet, scalpul iese mai ult in evidenta. Si parul nu cade mereu, uneori cad majoritatea firelor deteriorate, crescand altele in schimb. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun laughing

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Din cauza culorii tale de la par.
O zi buna!