| DoctorChucky a întrebat:

Acum 3 zile a plouat, dar ploaia a incetat repede asa ca am hotarat sa ies la un fotbal. Din greseala am alunecat si am picat pe mana dreapta si pe soldul drept. Soldul m-a mai lasat dar mana este putin putin umflata si se inroseste cand o folosesc mai intens ( nu va ganditi la gantere sau ceva de genu') in plus ma doare toata incheietura pana la jumatatea mainii cum ar veni. Credeti ca este o entorsa? Scuzati Categoria.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cel mai probabil.
Du-te cât poți de repede la un doctor.Mai bine verifică decât să se agraveze.
Multă baftă!
O zi frumoasă!

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca e entorsa.

| Andreeacordos a răspuns:

Du-te la medic.E posibil sa fie destul de grav.Nu risca, pentru ca si eu am alunecat pe gresie uda acum un an si era sa lesin de durere, la mana stanga.Mama mi-a spus ca mi s-au sucit putin venele probabil, dar dupa ce am mers la spital, am aflat ca am cateva oase rupte si dupa 2 operatii acum sunt bine...Deci du-te la medic!