| MaddieMady1234 a întrebat:

... Acum cateva luni m-am pus cu un baiat si am fost o luna impreuna, acum nu ne mai salutam si ne injuram mai ceva ca la usa cortului. Doua prietene foarte bune de ale mele, au vorbit cu el....si el a zis ca inca ma iubeste si vrea sa fim impreuna dar sa nu mai stie nimeni altcineva...

( PS in acea luna in care baiatul ala era cu mine s-a mai pus si cu inca 4 fete din licee diferite >_< F#CK)

Ce sa fac?!?!? DAU FUNDITA = ̄ω ̄= ♥

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Ai putea sa auzi din nou "te iubesc" din gura care a spus atatea mizerii? Gandeste-te bine la asta si daca da, impaca-te cu el, pana la urma toti merita a doua sansa, insa doar daca te intreaba el asta. Si ia in calcul si faptul ca ar vrea sa se razbune pe tine sau sa isi bata joc de tine cu ceva... Informativ: De ce ati inceput sa va injurati?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Dar ce mult te iubestelaughing) Dupa ce ca a mai stat si cu altele te-a mai si injurat. Esti fraiera sau daca ma gandesc mai bine, chiar proasta. Baiatul asta nu te iubeste si nu te-a iubit niciodata. Vrea sa se impace cu tine si sa mai stea si cu altele. Altfel de ce crezi ca nu vrea sa mai stie si altii ca v-ati impacat?

| cristimihailov a răspuns:

Eu stiu o expresie: unde flegmezi, nu lingi.

Poate te ajuta.

| Anka07 a răspuns:

Heii, supa reincalzita nu mai are nici-un gust.
Lasa-l sa se duca in lumea lui, halal iubire sa va iubiti pe ascuns sa mai fie si el cu 2, 3 ca nu ii ajunge una.

| Daff a răspuns:

Timpul trece oameni se schimba.E plina balta mergi mai departe nu ai nimic de pierdut.Atata timp cat sa mai pus si cu inca 4 fete inseamna ca nu te iubeste.

| MaddieMady1234 explică:

Gabytssa_NO_1991 Am inceput sa ne injuram deoarece i-am luat unei fete apararea fiindca s-a luat de ea

| NoName0x0 a răspuns (pentru MaddieMady1234):

Ok... Dar chiar si asa nu e ok sa ajungeti la asta...