| El3m3ntul a întrebat:

Am o intrebare cum imi pot d-a seama daca o fata m-a place singura chestie este e ca nu vreau sa ii spun ca o plac pentru ca s-ar putea c-a ei sa nu ii placa de mine suntem in acelasi grup de prieteni si n-ar mai vorbi cu mine de rusine! Ajutor

Dau funda!

2 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Mai intai invata sa scrii corect, sa te exprimi frumos, si toate fetele vor fi la picioarele tale...

| Anonima5550121 a răspuns:

Buna! Uita-te la gesturile:
Daca se uita la tine si zambese inseamna ca macar te simpatizeaza;
Daca se uita la tine si rade cu o alta prietena inseamna ca rad de tine;
Daca ti se pare ca e cam timida pe langa tine, te place;
Daca face misto de tine intr-un mod dragut, ca sa se amuza inseamna ca i se pari dragut;
Dar cel mai bine ar fi sa te duci sa-i spui tu direct eu cred ca ar aprecia si daca nu ar mai vorbi cu tine inseamna ca nu iti era prietena de la bun inceput ce rost ar avea sa mai stai pe langa ea daca te refuza? Oricum multa bafta!