| anonim_4396 a întrebat:

happy
Am o intrebare pentru voi. Imi place de un baiat si nu stiu daca si lui ii place de mine. Cum pot sa-mi dau seama? Nici nu stiu cum sa aflu.
Funda happy

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Maa ati innebunit cu imi place de un baiat si nu stiu ce sa fac da da-i doame iarta-ma un sms gen hei water fk sau mai stiu eu ce si spune-i si tu ceva de genu ba mosule... uite care-i treaba cred ca esti un tip dragut si as vrea sa fim impreuna. sau na mai stiu eu ce. incetati sa va mai fie frica ca e posibil sa fiti respinsi in viata trebuie sa stii sa si pierzi. daca nu incerci nu ai de unde sa stii. big grin da-i bataie ca nu se inunda tara.

| Florentina_7104 a răspuns:

Incearc macar sa intrii in vorba cu el si pe urma, in functie de cum decurg lucrurile ii poti spune ca il placi.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Din comportamentul lui iti poti da seama daca te place.
Iti zambeste!
Iti da atentie.
Incearca sa fie mai mereu in preajma ta.
Iti face complimente.
Te atinge ''intamplator''.
Te priveste insistent.
Cam astea sunt semnele.
Da-i si tu de inteles ca-l placi, apoi totul o sa decurga de la sine.