| iull_1544 a întrebat:

Salut TPU:*! am o prietena care vrea sa se faca meteorolog si nu stie la ce profil (mate-info, bio-chimie, socio, filo) sa mearga la liceu. stiu ca doar de la facultate poate face cu adevarat meteorologie dar as vrea sa stiu ce profil e cel mai apropiat de ceea ce isi doreste. Pusici si dau fundoi mare mare!

Răspuns Câştigător
| carmen13 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa aleaga un profil real mate-info sau bio-chimie.parerea mea este ca ar trebui sa aleaga mate-info