| Bailan a întrebat:

am o problemă care mă apasă de mult și anume înăltimea..Am 16 ani si 4 luni iar înăltimea mea este de 1, 70 cm sau 1, 72, nu știu sigur. Cert este că sunt foarte trist din cauza asta, deoarece toate rudele mele sunt înalte gen unchiul meu are 1, 81, bunicii au avut ambii 1, 82-1, 85, verisorii mei au 1, 86 respectiv 1, 88, iar părinți lor sunt la fel ca și ai mei la statură. Teoretic avem aceleaș gene, nu? Eu de ce am rămas așa pitic? Na, mă tot gândesc că o fi de la alimentatie, cand eram mic petreceam multe ore in fața calculatorului, +că am avut o problemă urâtă cu masturbarea.Nu înteleg pur și simplu de ce sunt pitic...adică sunt alți copii mai mici ca și mine la vârstă, dar sunt mult mai înalți.Sunt trist pe chestia asta toată familia din care provin are gene bune la înăltime.Mă gândesc că verii mei au crescut datorită faptului că au consumat lapte natural (locuiesc la tară la fel și eu) dar și eu am consumat, dar degeaba.Mă enervează cumplit chestia asta.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Omule, ai 16 ani, ai rabdare, baietii cresc pana la 20 de ani. Tu vrei sa te inalti asa brusc. Mai ai destul timp sa cresti, nu ai incetat din crestere. Ai rabdare ca inca esti copil, si lasa naiba masturbarea ca nu esti complet maturizat.

| Bailan explică (pentru GdX):

Nu cred că voi mai creste.

| PlexusMemo003 a răspuns:

Altii au 1, 60 m la varsta ta, deci stai chill happy