| Sisoi_Ronaldo_1998 a întrebat:

am o urgenta problema pe facebook un baiat ori ce scrie el chiar daca imi da mesaj mie ii apare numele si poza mea dc se intampla asta ca nu mea spart contul eu am fb asa Pena Gabriel Fcsb si el are alt nume complet diferit puteti sa-mi spuneti de ce se inapla asta? va rog frumos si daca puteti sa-mi spuneti si cum sa o rezolv fara sa steg contul dau funda + vot la cel care ma ajuta sa rezolv problema.

1 răspuns:
| Cariba1929202 a răspuns:

Asta se intampla la toti sau doar al baiatul ala? Daca doar la baiatul ala poti sa resetezi parola ca sa te asiguri ca nu a spart contul. si fa o actualizare la Facebook