| sorin10101 a întrebat:

am si eu o problema de ceva timp ma doare capu si simt fruntea `plina ` si ca nu o mai pot controla nu stiu cum sa zic.ce oare sa fie ..ma simt tot mai rau ..nu pot sa ma concentrez deloc am dureri si la tample

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E de la caldura, pune gheata pe cap si stai in pat.

| sorin10101 explică (pentru mgtow):

Pei daca e de la caldura de ce doar eu si nu si altii?laughing care stau in casa cu mine?

| mgtow a răspuns (pentru sorin10101):

Nici eu nu ma simt bine cand e vara, doar noaptea si dimineata - avem sensibilitate la temperaturile mari.