| FrateleTedur a întrebat:

Am vazut ca baietii de la SATRA au facut niste modele noi de triocuri asa ca am dat comanda de 2. Faza e ca stiu pe unu care si-a luat bataie ca purta tricou cu SATRA si acu nu stiu ce sa zic... Credeti ca pot pati cv asemanator?

FAQ
De ce asculti SATRA?
Ca imi place.

Ai 11 ani?
Nu.

Esti tigan/cocalar/poponar?
Nu.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deliacg a răspuns:

Asculta altceva.

| FrateleTedur explică (pentru deliacg):

Sry boi, nu imi plac manelele iar Old Schoolu s-a invechit pentru mine. Chiar nu mai am chef sa ascult acelasi melodii vechi de 10 ani de BUG sau Parazitii. Iar rapperi moderni? New School? Astea sunt glume big grin Pshiotrop, Deliric... pff sunt anosti. Toti au aceleasi mesaje, dau cu gura da atat. Am ascultat o perioada Metal. In perioada aia aveam depresie deci da. Iar sa o aud pe Delia cum se *** pana rupe patu nu prea imi place... sry.
Da asta nu e un raspuns prea bun. Still, the question stands.

| deliacg a răspuns (pentru FrateleTedur):

Nu comentez.winking