| Blueeeeee a întrebat:

As vrea și eu sa mi cumpăr o pereche de role... Nu vreau agresive pentru ca sunt prea grele și oricum nu cred ca am timp sa ma ocup de agresive... Vreau sa ma plimb prin parc, sa poată prinde și viteza și maximum sa sar și eu o scara doua laughingce îmi recomandați? Și sa mi spuneti și care sunt mărcile cât de cât ok.Un preț până în 4 5 mil happy

3 răspunsuri:
| rezervatro a răspuns:

Daca nu te deranjeaza second hand, gasesti pe okazii.ro de care, si cate perechi vreihappy firma cea mai buna cred, de care am avut si eu, e K2. poate sunt si altele, nu stiu (trebuie sa fie) happy!

| Blueeeeee explică (pentru rezervatro):

Multumesc mult insa nu este o alternativa pentru mine SH. Si asta nu pentru ca sunt fitos insa pe acest plan (haine, papuci ) nu sunt deloc de-acord. In primul rand exista n boli pe care le-as putea lua si in cele din urma nu am incredere in lume. Am motive, ai motive! big grin

| iubitordesport1 a răspuns (pentru Blueeeeee):

Ciao
www.skates.ro
Magazin bun, gasesti ce model vrei tu.