| J0kerD97 a întrebat:

aseara m-am certat cu o verisoara foarte buna iar ea s-a suparat pe mina pentru ca nu am mai bagat-o in seama si in schimb am vb cu alta fata iar acum nu stiu ce sa fac imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| zuzikmik99 a răspuns:

Cereti scuze si trebuie sa inteleaga ca nu totul se rezuma la a sta cu cineva, iar faptul ca sunteti rude nu inseamna ca trebuie sa stati doar unul cu altul.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fix pix omule, si eu am o verisoara laughing)
Cu rudele... trebuie sa ai mare grija.
Prieteni ti poti alege, dar rudele in nici un caz.
Urasc falsitatea cu care imi spun unele lucruri.
Daca s-a suparat, ii trece.
Daca nu ii trece, asta e.
Nu trebuie sa dai socoteala ei ce faci tu.
Acu nu vrea sa ii dai cu sarumana?

| CmPunkDeiid a răspuns:

Spune`i ca iti pare rau doar ca nu ai mai vb de mult cu acea fata si vroiai sa petreci mai mult timp cu ea.