| ValentinFlr a întrebat:

Ce avantaje si ce dezavantaje sunt intre Router Wireless si RDS?

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Pai,router-ul fara conexiunea RDS(sau alta firma de internet)nu functioneaza. Daca te referi la avantaje/dezavantaje ale conxiunii wireless fata de conexiunea directa cu cablul (de la RDS),atunci avantaje ar fi ca poti conecta mai multe PC-uri prin router, atat wireless cat si prin cablu, de la porturile router-ului, dar dezavantajul consta in scaderea vitezei, Respecte