| vladciubuc10 a întrebat:

Cum ma imprietenesc bine cu cei din clasa? Sunt cel mai mare si cel mai facut dar sunt varza la conversatiisad.

2 răspunsuri:
| Eidriana a răspuns:

Cumpara ceva pufuleti, chipsuri, ciocolata si ofera si colegilor tai. Incearca sa spui ca is preferatii tai (sau nu, iti place nu stiu eu ce mai mult) si intreaba-i si pe ei daca le place... e un inceput.
Nu uita sa zambesti.
Acum nu stiu ce iti place cel mai mult sa faci sau ce varsta ai. Daca iti place sa joci fotbal sua vreun alt sport, ceva, poti sa le propui la colegii tai. Probabil daca esti inalt iti place baschetul. Daca ai o minge acasa adu-o la scoala si invata-i pe colegi sa dea la cos. Sunt sigura ca ar trebui sa fie in curtea scolii ceva teren de baschet.
Succes!

| Warhead a răspuns:

Ce contează înălţimea?