| marius_8727 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o cerere de transfer la alta clasa in acelasi liceu in care motivul este ca am asteptari mai mari de la o anumita profesoara, iar la clasa unde vreau sa ma mut fac cu o profa mai buna.
Cum ar trebui sa arate cerere?

1 răspuns:
| SATELA a răspuns:

Bai nu stiu sigur, dar e o solutie daca profa e infundata la minte puteti sa faceti o prtitie cu ceilalti colegi in care sa va plangeti de modul in care preda ori daca ei nu coopereaza atunci apelezi la diriginte sau director