| Alex2397 a întrebat:

De curand tata ma inrebat ce as alege intre: o tableta, iphone4s si un ps3. Ce considerati ca e mai bun. Dau funda caruia ma ajuta sa ma orientez!

Răspuns Câştigător
| phalas1 a răspuns:

Din punctul meu de vedere as alege playstation 3. Eu nu prea ma dau in vant dupa telefoane tablete. Eu am HTC Wildfire S si sunt foarte multumit de el. Acum depinde de tine daca iti place sa te joci eu iti recomand playstation 3, pe telefon sau tableta nu e mare chestie. Acum depinde ce iti place tie. Eu ti-am zis ce optiune o consider eu mai buna. Dar sa iti mai spun inca un lucru, la playstation trebuie sa cumperi jocurile daca vrei sa te joci sau il poti moda si iei jocurile de pe internet dar daca il modezi nu o sa mai poti sa te conectezi online si sa joci cu alti playeri.

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Stii iPhone este ft bun, il poti folosi si ca tableta si ca ps3.
Il poti purta cu tine unde vrei.
Eu am o tableta Apple si o folosesc in casa pana si in baie si o am in masina daca am nevoie de ea e ft ft practica!
Nu ai tableta si nici iPhone, nici nu iau in considerare ps3 pentru ca faci mare greseala daca il alegi!
Alege telefonul si dupa un timp bate-l la cap pe tatal tau sa iti cumpere o tableta.parerea meahappy e cel mai logic asa!

| BlueViP a răspuns:

Eu as alege ps3 pentru ca iphone4s si tableta au in mare aceleasi functii ca un smartphone. Alegerea ramane a ta.

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Daca as fi in locul tau mi-as lua dar am deja o tableta... in special Samsung tab 2 deci este superr fositoare, poti sati bazi caretela adica poti vb la fel ca un tell ...eu as coopta pentru o tableta

| Adrian0s a răspuns:

iphone4s FUNDA