| TheLoneyOne a întrebat:

Salut TPU,deci eram cu prietenii pe afara si imi zice o prietena sa ne batem, in joaca desigur, ma duc sa ma 'bat' cu ea, incerc s-o imobilizez si ii duc mana la spate cand de-odata zice ca o doare, ii dau drumu, se aseaza jos si incepe sa planga sad. Ajunge la spital si aflam ca are ceva la nerv la ceafa, acum nu poate sa-si mai miste degetele de la mana si o tot doare.Ce sa fac? sad ma simt foarte naspa, se va face bine? Ajutor va rog!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eh, ai avut ghinion, nu-i vina ta. O sa se faca bine, probabil, peste cateva zile.

| Emilian65 a răspuns:

Trebuia sa fi mai atent cu ea, sa nu o bruschezi asa de tare incat sa nu-si mai poata misca mana.

| parfumurifm a răspuns:

Incearca sa iti ceri scuze mentionand ca nu ai stiut de problema ei... vezi sa nu fi ramas paralizata sau ceva de genul ca e grav.

Oricum, daca avea problema asta nu stia de ea oricum se intampla asta, era inevitabil.