| Denonimos a întrebat:

Deci sunt obsedat de paralela frumos/urat, nu stiu ce sa mai cred despre mine.Ma uit mereu in oglinda,ma obsedeaza felul cum arat,mereu imi par un urat si chiar daca cineva face o gluma pe seama mea,ma duc mereu cu gandul la aspectul meu fizic si imi pun intrebarea in sinea mea : oare s-a referit la modul cum arat?
Nu mi-a zis nimeni ca sunt urat, ba din contra...multi imi zic ca sunt frumos, colege..prieteni etc...dar eu nu pot sa cred asta.E oare din cauza ca nu am o prietena? Cum imi pot da seama cum sunt de fapt?

Răspuns Câştigător
| aneliram a răspuns:

Nu exista frumos sau urat, depinde de fiecare persoana cum te vede, de obicei, chiar daca nu recunoastem, fiecare ne vedem frumosi... eu asa cred.

| Denonimos explică (pentru aneliram):

Tocmai,la mine e invers...ma consider inferior si de aici apar si problemele mele de a comunica

| aneliram a răspuns (pentru Denonimos):

Nu te mai considera inferior, pana la urma conteaza comportamentul tau nu frumusetea. Nu te preface de dragul cuiva, cine te place te place asa cum esti tu, daca nu... sa plece mai departe.