| Bluegreyeyes a întrebat:

e posibil ca eu din moment ce am fost la CAS cu adeverinta de la liceu, cum ca si daca am 18 ani sunt inca la liceu. Ei m-au trecut ca salariata, e ceva normal? Sau de unde puteau sa o scoata si pe asta ca nu inteleg?

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Nu mi se pare normal. Trebuia sa te treaca drept eleva la liceul cutare... straight face du-te acolo si lamureste situatia eu nu cred ca au completat bine

| Bluegreyeyes explică (pentru AnonimaOk):

Tocmai ca am fost in septembrie la inceput sa imi rezolv actele pentru. permis si am fost si la CAS, si acum 2 zile cand a vrut medicul de familie sa imi faca reteta nu putea din cauza ca sunt trecuta salariata, intr-un final am rezolvat problema

| AnonimaOk a răspuns (pentru Bluegreyeyes):

Ma bucurwinking se intampla astfel de greseli pentru ca sistemul si modul de organizare sunt cam la pamant... oricum totul e bine cand se termina cu bine xD