| OneTap a întrebat:

În urma cu ceva timp eu si asa zisul "cel mai bun prieten " am stat de vorbă despre întâmplarea cu fata pe care o iubesc în "brațele lui".El mi-a spus că nu e știa că eu o iubesc, iar el "s-a băgat pe ea".
Mi-a mai spus că momentan nu e nimic serios intre ei.
Acum nu știu ce să cred. În trecut m-a mai mințit cu chestii de genul acesta, dar le-am putut rezolva.
Voi ce credeți? Ce ar trebui să fac!?

Răspuns Câştigător
| Elena89ghiii a răspuns:

Sa iti faci alți prieteni, si lumea nu se învârte la o singura fata, prietenia multa strica

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Elena89ghiii):

Sa ai prieteni adevarati nu strica. Dar sa ti-i alegi. Putini si buni. Cred ca oricine are un prieten mai apropiat.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

El știa că îți place acea fată?

| OneTap explică (pentru Andreeush):

Da,chiar e singurul care stie

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru OneTap):

Fierul se bate cat e cald. Daca tie iti placea fata, dar nu exista nimic intre tine si ea, sa ma ierti, dar nici pretentii nu poti avea de la cel care ti-a suflat-o. E cu para malaiata.