| deedee9 a întrebat:

Salut TPUhappyLa a mea intrebare pot raspunde si fete si baietihappy In ultima saptamana nu prea am comunicat cu al meu prieten, iar acum 2 zile m-am gandit sa-i spun ca in cazul in care nu mai vrea sa fim impreuna sa-mi spuna si ne despartim.Primul lucru pe care l-a spus a fost ca sunt nebuna, iar apoi am schimbat subiectul.De cand i-am spus acest lucru nu prea-mi mai raspunde la mesaje si ma suna o data pe zi.Credeti ca s-a suparat sau vrea sa ne despartim?

Răspuns Câştigător
| Laura1102 a răspuns:

Pei ar trebui sa ai spui da asa nu merge relatia voastra ori ati spune ce are si de ce nu vb cu tine ori nu are rost sa continuati pentru ca tie nu-ti place sa fi lasata asa sa vb putin si sa nu fi bagata inseama