| Răducu_Cristina_1990 a întrebat:

Mă ajuta și pe mine cineva cu ceva. As vrea sa aflu cum sa îmi conving părinții sa mă mute la alta scoala. Din prima am încercat sa spun de ce vreau acest lucru tot degeaba, tot degeaba sa spun ce probleme am eu la scoala cu colegii și cu profesorii... din păcate spune ca nu este timpul și sa aștept mai târziu pentru un răspuns, de atunci au trecut chiar 3 luni și nu mi-a dat niciun răspuns... Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Dcide5 a răspuns:

Nu astepta! insista!
Eu din clasa a 2-a pana in a 4-a am fost foarte inchis pentru ca toti ma ignorau, asta m-a facut fraerul care sunt acum

| Răducu_Cristina_1990 explică (pentru Dcide5):

Mulțumesc pentru răspuns o sa declar câștigătorul după ce voi afla dacă o sa mă mute părinții mei in alta parte

| Maria152 a răspuns:

Și eu am problema fix ca a ta, eu le-am spus că colegi mei nu sunt deloc sociabili și mi-au zis că o sa mai vedem. Așteaptă și tu poate anul viitor te vei muta

| Răducu_Cristina_1990 explică (pentru Maria152):

Mulțumesc pentru răspuns o sa declar câștigătorul după ce voi afla decizia finala a părinților mei