| Patrick20061997 a întrebat:

revin cu o întrebare vouă v-ar conveni să lucrați câte 16 ore pe zi non stop și 2 libere salariu ar fi de 1200 lei liberele sunt doar Lunea și Marțea atâta... aștept o părere MULȚUMESC

2 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Tot acolo ajungi, intr-un fel e mai bine cu 16h lucrate si 2 zile libere pentru ca ai 2 zile libere neintrerupte, dar timp pentru nimic in zilele lucratoare, in schimb daca lucrezi 8 h zilnic ai mai mult timp- in ghilimele- zilnic, dar de exemplu daca urmezi o facultate e mai bine sa ai libere 2 zile la rand sau weekend prelungit.

| Patrick20061997 explică:

Lucrez ca ospătar