| Bree150 a întrebat:

Sunt foarte confuză. E un băiat din clasa care imi place si el nu stie asta. Intr-o pauza stăteam în banca mea si un alt băiat care stă cu mine in banca nu ma lasa in pace. Cel de care sunt indragostita stătea in banca din spatele meu cand s-a intamplat asta si cand a vazut ca băiatul ala nu ma lasa in pace a strigat la el sa ma lase in pace. Langa mine mai erau si alti baieti dar ei nu s-au bagat. Nu stiu de ce doar el ma apara cand am probleme de genul asta.
Voi ce parere aveti de comportamentul lui?

Răspuns Câştigător
| Caood a răspuns:

Tine la tine, și nu vrea ca cineva sa te rănească. Poate te place happy Funda? Apropo am răspuns sincer

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Chiar daca a fost un gest frumos, nu sunt suficiente dovezi ca te place. Dar totusi, trebuie apreciat comportamentul lui, adica putini baieti fac asta, si a fost un gest frumos. E un baiat bun la sfuflet daca a facut asta si nu egoist, dar daca are asa caracter, asta nu inseamna ca nu poate sa faca acelasi lucru si la alte fete. Nu vreau sa te dezamagesc, dar dupa cum am zis, nu sunt suficiente dovezi doar de atat. Dar daca a facut asta, iti pot zice ca tine la tine si nu vrea sa ti se intample ceva rau cu tine. Ii pasa de tine si de situatia ta, deci si asta e ceva, crede-ma. Incearca sa vorbesti mai mult cu el, compara comportamentul lui cu tine, cu la alte fete. Adica vezi daca se comporta la fel si cu alte fete. Daca cu tine, se comporta mai,, special", clar te place happy. Si daca vezi asta, atunci eu zic sa-i zici, ca-l placi, crede-ma, nu o sa ai nimic de pierdut. Atat timp, cat tu il placi, el te place, ce ar putea fi rau? big grin Mult noroc happy si fi cu ochii pe el happy

| Bree150 explică (pentru Nemessys):

Multumesc tare mult pentru acest sfat. Ce ai spus tu chiar m-a pus pe gânduri(intr-un sens bun ). Adevărul este că e prima data cand un baiat face asta pentru mine si de aceea nu am prea stiut ce sa cred dar tu m-ai ajutat foarte mult in "dilema" asta si iti multumesc mult!

| Nemessys a răspuns (pentru Bree150):

Nu ai pentru ce ^_^ Ma bucur foarte mult cand vad raspunsuri de genul asta.

| Dima_Robert_1989 a răspuns:

Lasa-l si tu sa iti bage macar un varf din covrig drept rasplata