| FiGhTeeR a întrebat:

Salut Tuturor!
Deja de 2 saptamini ma ghindesc sa imi cumpar un telefon nou.
Asa ca m-am informat, si am decis sa imi cumpar un Iphone 5S, credeti-ma ca am studiat toate modelele de la HTC One pina la Nokia Lumia.

Pe mine ma intereseaza ce pareri aveti despre alegerea mea? Totul imi convine la telefonul acesta in afara de aceea ca acumulatorul este cam slab si este mai mic dupa marime in comparatie cu celelalte modele la ora actuala

3 răspunsuri:
| FiGhTeeR explică:

Imi cer scuze big grin nu Iphone 5S dar Iphone 4S

| FiGhTeeR explică:

P.S. Ce culoare mi-ati sfatui (sunt baiat de 18 ani ) big grin

| Mămăligă59 a răspuns (pentru FiGhTeeR):

E o alegere foarte buna.
negru. negru e o culoare frumoasa.
p.s.: sa nu faci prostia sa-ti iei vreodata iphone 5. happy