| ionutflorin123 a întrebat:

Salut, v-ar placea ca un baiat sa vorbeasca cu voi sa fie frumos dar sa aiba acnee pe toata fata si fata putin uscata? Asa sunt eu, folosesc produse de acnee de la dermatolog si skin care, nu mai stiu e sa fac.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Și eu încă mai am probleme cu coșurile și asta nu m-a împedicat niciodată, nici în prezent, să am o relație. Deci nu contează asta. Contează însă să nu fii complexat de asta pentru că se simte și oamenii se feresc de cei complexați.

| ionutflorin123 explică (pentru Adry05):

Am 17 ani, nu am doar acnee am si putin foarte putin puroi pe fata si puncte negreu chiar nu stiu ce sa mai fac multi zic ca e de la pubertate dar eu de ceva timp am incetat sa cresc si sa ma dezvolt, sau doar e o pauza in dezvoltare?

| Adry05 a răspuns (pentru ionutflorin123):

Du-te la dermatolog ca n-am cum să știu ce ai și cât îți durează prin ecran.

| Alexxiax98 a răspuns:

La ce te referi cand spui "v-ar place"?

| ionutflorin123 explică (pentru Alexxiax98):

La aia

| Alexxiax98 a răspuns (pentru ionutflorin123):

Trebuie sa smulg cuvintele de la tine? Nu e nicio problema cu acneea.