| Oston a întrebat:

Salut, vreau sa-mi pun cercei. Pot sa-mi cumpar eu o pereche de cercei si cand ma duc sa-mi faca gaura sa mi puna pe aia?

6 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Dupa ce-ti face gaura trebuie sa astepti putin inainte de a iti pune cercei happy

| Oston explică (pentru PopAdrian):

De regula, iti alegi tu niste cercei de acolo si, gata sterilizati si ti pune pe aia direct, dar daca nu vreau din aia, ce fac?

| Fridăm a răspuns (pentru Oston):

Când am fost să îmi fac, mi-a arătat diferite modele, şi am ales de acolo. Din ce îmi amintesc, o săptămână sau două a trebuit să îl las port pe acela, după care l'am înlocuit cu altul, obişnuit.

| mariukka a răspuns:

Te duci la medic si ei o sa vada ce fel sa-ti faca

| MrEvil89 a răspuns:

Poti sa iti alegi ce cercei vrei sa porti.problema e ca trebuie sa se vindece asa zis "ranile" dupa care poti putra ce vrei tu.

Răspuns utilizator avertizat