| cristi13 a întrebat:

Vreau si eu niste pareri... Tata a primit cadou o tigara electronica (e-tigara) si as vrea sa stiu daca e ok sa trag si eu din ea...am 15 ani si mi se pare ca e destul de buna. am citit cateva articole pe net si am vazut ca e sanatoasa (nu contine monoxid de carbon, nu contine nicotina-decat daca vrei, iar o rezerva este aproape egala cu 2 pachete de tigari pe zi). PS: nu fumez.si inca ceva. vreau sfaturi de la cine stie despre ce e vorba big grin

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pai,
Dupa mine poti sa o incerciwinking
Dar intai cere permisiunea unuia dintre parinti
ca sa nu ai probleme dupawinking
Nu cred ca ti se va intampla
ceva asa de gravwinking
Mai degraba nimictongue

Vezi ce facibig grin Bye:*

| Christal a răspuns:

Pai.teoretic poti fuma din ea. nu ti se intampla nimichappy
dar ar trebui sa ai acordul tatalui tau zic eu.asta e cel mai importanttongue

| Adriana_5358 a răspuns:

Nu contzine nicotina...are o prietena si spune ca e destul de buna. Poti incerca, nu se va intampla nimicbig grin