| Ciocoflencea a întrebat:

As vrea sa ma apuc de breack dance, dar in primul rand as fi recunoscator celui care miar oferi un link cu miscarile de baza pentru incepatori etc.Multumesc funda+vot.

2 răspunsuri:
| lammaroby a răspuns:

La breakdance nu exista neaparat miscari de baza incearca sa iti creezi propriul stil dansand in fata oglinzii si repetand pana la perfectie miscarile care ti se par captivante, la mine asa a functionat... bafta si tine-ma la curent cu evolutia happy

| NeGaTiwE a răspuns:

E da asteptam o intrebare de genu uite un tutorial ff complex
http://www.alegeunhobby.com/Break/miscari.html

BFT sa te tii de breackdance ai multe de castigat;)