| Claudiu709 a întrebat:

Salutare.
Dupa cum stiti maine este 1 Martie si se impart martisoare fetelor.
Ei bine, o prietena foarte apropiata care sta in alta localitate, vine in localitatea mea peste doua saptamani.
Eu as vrea sa ii ofer si ei un martisor cand vine, dar unul mai frumos.Cum considerati gestul meu? Nu e cam tarziu ca sa ii ofer martisor? Voi ce a-ti face in locul meu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Pai eu zic sa ii oferi pe langa martisor si o floare o ciocolata...un parfum sau ceva de fete...
baftawinking

| Teodoraaa12 a răspuns:

Eu cred ca o s-o impresioneze gestul tau. E foarte dragut ca nu uiti de persoana care iti e aproape.winking