| IceCrEaMGiRl a întrebat:

Salutisss...
Am nevoie de cateva moduri prin care ii poti spune unei persoane ca o placi.Sau macar sa te faci placuta in fata ei.
Ma refer la un baiat.
Thanks... happy
P.S.big grinau funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| AndiiFCSB a răspuns:

Buna! Nu ii poti spune pur si simplu ca il placi. Asta ar fi cam ciudat! Incearca sa vorbesti cu el sa gasiti lucruri in comun, sa vobesti despre el! Inainte de orice altceva, el trebuie sa te observe! Dar nu incerca prin orice mijloace sa-i atragi atentia, pentru ca exista riscul sa obtii efectul invers celui pe care ti-l doresti! Un zambet sincer si stralucitor pare sa ajute in orice situatie. Daca vrei, te poti apropia de el si poti incerca sa-i vorbesti. Dar nu uita trebuie sa alegi un subiect inainte sa ajungi la el! Fii naturala! Daca vrei pretinde ca esti altcineva, nu va afla niciodata ce personalitate frumoasa ai.
In realitate, baietii nu se dau in vant dupa fetele care arata ca niste supermodele. S-a dovedit ca prefera compania placuta a fetelor obisnuite.
Intereseaza-te care sunt pasiunile lui si afla cat mai multe despre aceasta. In mod sigur il va impresiona.
Iar regula cea mai importanta: incearca sa nu-ti impui parerile si preferintele, pentru ca sunt sanse, mari sa pierzi curand interesul ''Printului tau''
Sper sa de ajute! Funda?

| IceCrEaMGiRl explică (pentru AndiiFCSB):

Hei! Tu citesti cartile ''Violetta'', nu? E exact cum scrie acolo...
Siii, cum sa nu... Funda! happy

| AndiiFCSB a răspuns (pentru IceCrEaMGiRl):

Nu citesc din cartile din Violetta.