| anonim_4396 a întrebat:

Salzzy! Voi cati ani aveti?batting eyelashessi...de unde sunteti?:d
[intrebare pentru cultura mea generala si pentru a va cunoaste mai bine :d]

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Sper sa faci lista cu cei care-ti raspund, ca sa ne tii minte tongue
Eu am 24 de ani si sunt din Iasi big grin

68 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunnna big hug eu am 14 ani si sunt din Bucuresti tongue Nu's nici cea mai mica dar nici mare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 45 si sunt din Galati? salut dulceatooo. din ce cartier esti? la 35 baba? nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oana... din craiova am doar 14 anicrying

| BarbieDarya a răspuns:

Eu am 16 ani dar nu stau in Romania.

| ba1atfrum0s a răspuns:

Mah eu am 4 anisori dar arat cam de 22 si sunt de pe langa craiova acum italia uh

| claudia90 a răspuns:

Buna.am 19 ani si sunt din Bucuresti. tu?

| umanoid a răspuns:

Hihappy
16 ani
salutari din galati:*

| cristian_1053 a răspuns:

17 anisorilaughing) bucuresti b-)

| madutza_2336 a răspuns:

Eu am 17 ani si sunt din Arges happy